ПРОСТО
ЖИТИ
ПРО НАС
З 2010 року Mira Development здійснює мрії українців про ідеальний простір для життя та бізнесу. Реалізувавши понад 40 індивідуальних проектів як будівельна компанія, ми зробили впевнений крок назустріч девелоперській діяльності у 2017 році, завдяки нашому першому масовому проекту Oak Grove Town.
Самобутнє котеджне містечко у дубовому гаю стало втіленням найсучасніших тенденцій європейської архітектури та провідних ідей від кращих спеціалістів.
Ця історія для нас більше, ніж просто будівництво. Це можливість надати нашим цінностям та світогляду форми та об'єму і разом створювати проекти, що надихають нас жити і вдосконалювати світ навколо себе.
КОМАНДА
ВІТАЛІЙ МІТРЯНУ
Фаундер компанії
ОЛЬГА СОЛОТВА
Фінансовий директор
ДІАНА МАЙСТРЕНКО
Керівник відділу продажів
ІВАН ДУДНИК
Сервіс - менеджер
АНДРІЙ ФУРДЕЛА
Проект-менеджер
ЮЛІЯ ЛАШТОВАНА
Бухгалтер
ЮРІЙ КІБУК
Інженер
ВАЛЕРІЙ ЮДИН
Архітектор
МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ
Mira Development – це компанія, внутрішнім мірилом якої стали спільні командні цінності: любов до людей та віра в осмислене будівництво. Крок за кроком ми створюємо навколо себе простір, про який давно мріяли: екологічний, концептуальний, сповнений життя та енергії.
Ми прагнемо, щоб кожен проект транслював наше щире бажання розпочати нову сторінку в сучасній архітектурі України, де є місце сміливим рішенням, відкритому діалогу між державою, інвесторами і підрядниками та дизайну, що змінює повсякденне життя на краще.
НАШІ ПЕРЕВАГИ
1.
Не робимо вигляд, що не обіцяли, якщо обіцяли
2.
Якщо ідея погана, ми так і скажемо
3.
Не витрачаємо ваші гроші аби витратити
4.
Не робимо проекти, які нам не подобаються
ПОСЛУГИ
Аналізуємо ринок нерухомості, розробляємо фінансову модель проекту
Розробляємо та реалізуємо маркетингові стратегії
Залучаємо кращих
спеціалістів галузі
Створюємо загальну концепцію об'єкту та навколишньої території
Здійснюємо повний контроль
над проєктом
Збираємо пакет усіх необхідних ліцензій та дозволів
Ми зможемо втілити будь-який ваш задум – від ідеї та її детального опрацювання до повноцінно реалізованого проекту, що повністю задовольнить побажання замовника
Mira Development – девелоперська компанія, що займається реалізацією проєктів нерухомості різних масштабів і рівнів складності.
© 2021 Mira Development
АДРЕСА
ТЕЛЕФОН
ПОШТА
МЕРЕЖІ
Відділ постачання